Україна не перейде з аналогового на цифрове телебачення до 2019 року.

Оприлюднено Оприлюднено в Без категорії

“До 2019 року Україна точно не перейде з аналогового на цифрове телебачення” – так вважає Юрій Артеменко, передає “Укрінформ”.

“Я очікую, що найближчим часом буде постанова Кабміну, яка перенесе на певний термін перехід на цифрове телебачення. Мій прогноз: це буде не раніше 2019 року”, – заявив Юрій Артеменко.

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення пояснив, що до такого переходу Україна абсолютно не готова. Серед причин, які гальмують заміну аналогового телебачення, Артеменко назвав неготовим інфраструктуру, недостатня кількість сет-топ-боксів, неповне покриття, блокування і небажання деяких каналів переходити на цифрове телебачення.

Наприклад, зараз “Інтер” і “1 + 1” мають найбільше покриття в аналоговому, тому що вони займали мережі УТ-1, УТ-2, УТ-3. А якщо все перейдуть на цифру, то вони будуть рівні – і “Україна” і “ICTV” та “Інтер” будуть мати однакове покриття,
– заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Серед противників переходу на цифрове телебачення є і політики, які прагнуть не поспішати запроваджувати нововведення до чергових виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *