Content Delivery

Надаючи своїм клієнтам систему інтерактивного телебачення LevTv, компанія ІнформКонсалт піклується і про відео-контент для кінцевих користувачів. Щоб створити максимальний комфорт і задовольнити найвищі вимоги клієнтів, наша компанія забезпечує поставку відео-контенту, володіючи при цьому відповідними правами та ліцензіями. В системі LevTv також передбачена можливість відстеження популярності контенту серед користувачів, завдяки якій будуть надаватися завжди свіжі та бажані відеоматеріали.
Пропонуємо відео-контент такої тематики:

  • художні фільми різних жанрів і фільми «для дорослих» (еротичні)
  • телеканали

Художні фільми і фільми «для дорослих»

Дуже популярні в готельних комплексах такі цифрові інтерактивні послуги, як «відео на замовлення» (VoD) та «віртуальний кінозал» (NVoD). Послуга VoD – це так званий маленький відеопрокат, в якому можна вибрати цікавий фільм, замовити його і переглянути в зручний час протягом 24 годин необмежену кількість разів. Особливістю цієї послуги є можливість управління контентом: пауза, премотування, зупинка. NVoD працює за принципом кінозалу, тобто фільми транслюються за попередньо сформованим розкладом. Щоб переглянути фільм, потрібно лише підписатися на відповідний сеанс. Для надання цих сервісів формуються каталоги фільмів, згрупованих за жанрами, з урахуванням тенденцій ринку кіноіндустрії, завжди актуальної класики, а також споживчого попиту на них. Наша бібліотека складається з фільмів різної тематики: пригоди, комедії, анімації, бойовики, детективи, жахи, війна, документальні, фантастика, мюзикли, мелодрами, еротичні, тому цікавий фільм знайдеться для кожного користувача. Також надається можливість попереднього перегляду трейлера фільму.
Важливою функціональністю для фільмів еротичного характеру є «батьківський контроль» – обмеження доступу дітей до небажаного контенту, що реалізується за допомогою ПІН-коду.

Телеканали

Найбільшим попитом серед користувачів системи інтерактивного телебачення користується послуга IPTV – цифрова трансляція телеканалів у мережі передачі даних за допомогою IP-протоколу. Крім звичайних телеканалів, сервіс IPTV забезпечує ще й телебачення високої чіткості HDTV. IPTV має суттєві переваги порівняно з традиційним телебаченням:

  • великий вибір каналів
  • відмінну якість зображення і звуку в цифровому форматі
  • висока стійкість системи
  • немає необхідності впроваджувати додаткове обладнання
  • захист переданого контенту від несанкціонованого доступу

Для готельних комплексів надаються інформаційно-розважальні, спортивні, політичні, музичні, дитячі, релігійні та ін. цікаві українські і зарубіжні телеканали на будь-який смак кожного відвідувача. За бажанням готелю (клієнта) ми формуємо оптимальний пакет каналів, враховуючи переваги і замовника, і його користувачів. При підборі каналів основну роль відіграють такі показники, як: відповідності між апаратними можливостями, вартість впровадження та легалізації каналу, а також доцільність його трансляції.
Надаючи своїм клієнтам систему інтерактивного телебачення LevTv, компанія ІнформКонсалт піклується і про відео-контент, який пропонується кінцевим користувачам. Щоб створити максимальний комфорт і задовольнити найвищі вимоги клієнтів, ми забезпечуємо поставку відео-контенту, володіючи при цьому відповідними правами та ліцензіями. В системі LevTv також передбачена можливість відстеження популярності контенту серед користувачів, завдяки якій будуть надаватися завжди актуальні та бажані відеоматеріали.