Готельним комплексам

Система інтерактивного телебачення LevTv для готельних комплексів
Сьогодні готельний бізнес є полем активного впровадження новітніх телекомунікаційних рішень. Якісні інфокомунікаціонние послуги дозволяють забезпечити максимальний комфорт для клієнтів, а також значно підвищити ефективність управління готельним комплексом. Звичайно, гості готельних комплексів бажають користуватися безліччю послуг не виходячи з номера. Здебільшого, це інтерактивні відеопослуги і ряд додаткових сервісів, які можна отримати за допомогою телевізора в готельному номері. Всі послуги доступні за допомогою єдиного web-інтерфейсу управління. Попит на них стрімко зростає і займає пріоритетну позицію серед інших сервісів готелю.
У стандартні функціональні можливості «LevTv» входять:

 • Сторінка привітання (персональне звернення до гостя)
 • Сторінка перегляду особового рахунку (доступ гостя до інформації про стан особового рахунку)
 • Перегляд безкоштовних і платних каналів телебачення
 • Замовлення і перегляд фільмів VoD (Video on Demand)
 • Доступ в мережу Internet безпосередньо з екрану телевізора
 • Додаткова інформація про послуги та сервіси готелю
 • Адресні повідомлення для гостя

Розгорнувши систему LevTv, Ви зможете надавати своїм абонентам такі послуги:

 •  IPTV (Телебачення по протоколу IP або IP-телебачення) (IP-MULTICAST) – це цифрова трансляція відеоконтенту (телеканалів) з можливостями навігації по каналах в єдиному пакеті каналів. Передача відеосигналу в IP-мережах дозволяє уникнути створення додаткової інфраструктури (коаксіальних кабелів, підсилювачів і так далі). Для доставки відеосигналу та обслуговування абонента використовується єдина мережа передачі даних, по якій можливе надання послуг “Triple Play”.
 • Електронна програма телепередач (EPG) – електронний ТВ гід представляє собою екранне меню, яке відображає список запланованих телепрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру і т. Д. За допомогою пульта дистанційного керування, клавіатури комп’ютера або інших пристроїв введення.
 • Video on Demand (VoD) (англ. Відео за запитом) (IP-UNICAST) – відео за запитом, система індивідуальної доставки абонентові телевізійних програм або відеофільмів по кабельній мережі з мультімедіасервера в форматі MPEG. VoD є свого роду маленьким електронним відеопрокатом, коли фільм можна в будь-який час замовити з каталогу, при цьому часто підтримуються додаткові функції, такі як перемотування, зупинка і вимикання.
 • Near Video On Demand, (NVoD, nVOD, nVOD) (англ. Майже відео за запитом) (IP-MULTICAST) – сервіс цифрового телебачення «віртуальний кінозал», многоадресная передача попередньо сформованого відеоконтенту за розкладом в кілька потоків із зміщенням в часу, для платного перегляду.
  Крім основних iptv-послуг рішення LevTv може включати в базовий пакет і ряд додаткових сервісів. Це можливо на основі уніфікації і стандартизації різних кінцевих пристроїв, інтеграції звуку, відео і даних на основі IP-протоколу і надання послуг на єдиній технологічній платформі.
 • IP-Radio – можливість в будь-який час доби вибрати радіостанцію, яка Вас цікавить, і відразу її прослухати.
 • Web вихід в Інтернет по виділеній високошвидкісної лінії як за допомогою комп’ютера, так і за допомогою телевізійних приставок. Такий доступ з телевізора є дуже зручним і економічним засобом, особливо для абонентів, які не мають в своєму розпорядженні персонального комп’ютера. Однак надання даної послуги зіштовхується з однією технічною проблемою, пов’язаною з фундаментальною відмінністю формування зображення в телевізорах і персональних комп’ютерах. Тому рекомендується здійснювати доступ в Інтернет через спеціальний портал оператора, параметри якого оптимізовані під характеристики розширення і передачі кольору телевізора. Тарифікація доступу в Інтернет і послуг передачі даних здійснюється на основі обсягу переданого пакетного трафіку.
 • Послуги електронної пошти – можливість доступу абонента до власної електронної пошти з екрану телевізора.
 • Перегляд рахунків і балансу абонента – доступ в білінгову систему.
 • Довідкові портали – динамічні інформаційні довідкові матеріали: погода, курси валют, розкладу і т. Д.
 • «Електронна комерція» – Можливість замовити товар, який цікавить, або послугу по аналогії з Інтернет-магазином, але тепер з’являється можливість краще ознайомитися з товаром – Ви можете переглянути рекламний ролик з докладною інформацією про товар.
  • Billing – система обліку платежів та побудови звітів для контролю стану рахунків користувачів.

Для гостей готельних комплексів (додатково):

доступ до web-порталу готелю – отримання інформації в реальному часі про заповнення і роботі ресторану, спортзалу басейну, боулінг-клубу, салону краси і т. п., що входять до складу готельного комплексу, а також розміщення заявки на покупку товарів і замовлення послуг , які надаються на території готельного комплексу.
Отримання додаткової платної або безкоштовної інформації (наприклад, прогноз погоди, курс валют, новини, розклад авіарейсів і т. П.).
Збір статистики перегляду відеоматеріалів та каналів.
Будь-які інші інтерактивні сервіси.
користуватися унікальними готельними сервісами;
дивитися цікаві для нього фільми і передачі в зручний для нього час, а також ефірні, кабельні та супутникові канали, в цифровій якості;
слухати радіостанції в прямому ефірі;
користуватися Інтернетом і електронною поштою без допомоги комп’ютера.
Готель, в свою чергу, отримує можливість:

збільшити свої доходи як за рахунок реалізації наданих послуг, так і за рахунок розміщення на інформаційному порталі готелю реклами
доступу до білінгової системи і повного контролю за діями абонента (перемикання каналів, вибір фільму і так далі)
відслідковувати їх інтереси і відмовлятися від непотрібних відеоматеріалів, каналів і сервісів, замінюючи їх іншими, більш популярними.
Послуги цифрового телебачення повинні забезпечувати такий рівень зручності, управління і простоти використання, щоб передплатники хотіли користуватися ними знову і знову. Наприклад, оцінивши зручність електронної програми телепередач, глядачеві навряд чи захочеться повертатися до газети.

Крім перерахованих переваг, гість буде віддавати перевагу саме Вашому готелі, оскільки тут він буде отримувати необхідні і не навязанность йому послуги і буде відчувати себе вільно і затишно, в результаті чого імідж Вашого готелю в очах клієнтів помітно зросте.

Технологія IPTV в готельних комплексах важлива і цікава не тільки тому, що вона приносить готелям чималий дохід, а й тому, що готель – чудове місце для клієнта, де він може отримати позитивні емоції і насолоджуватися високоякісним зображенням. Вона дозволяє використовувати новітні функції та інтерактивні послуги.