Internet TV

Інтернет TV в ОТТ форматі – альтернативне майбутнє традиційного телебачення. OTT (Over the Top) технологія стала широко відомою в сфері надання відеопослуг через Інтернет.
Інтернет-телебачення є відкритим простором відео-контенту – надається повна свобода розміщення інформації в мережі. Саме тому як професіонали, так і аматори мають право стати видавцем відеоролика.
Модель Internet-TV орієнтована на пряму комунікацію з користувачем і це ніяк не залежить від провайдера або оператора. Крім того, Інтернет-телебачення практично не залежить від обладнання користувача.

Загалом, Інтернет-телебачення не перебудовує традиційну систему телемовлення, а є новою ланкою на шляху його розвитку. Вже сьогодні Інтернет-телебачення прекрасно функціонує у створеній Інтернет інфраструктурі. Internet-TV є загальнодоступним, якщо не порушує правил розповсюдження контенту.
Інтернет-телебачення не тільки надає можливості розміщення будь-якого медіа-продукту в мережі, але і дозволяє скласти точну статистику кількості переглядів. Природньо, що це стає міцною платформою маркетингу.

Переваги для користувачів

Нові можливості та гнучкість OTT-формату є дуже привабливими для користувача. По-перше, абонент отримує зручний інтерфейс, який об’єднує навігацію і соціальні функції коментування та оцінки, що дозволить зорієнтуватися у зростанні кількості відеоконтенту від безлічі різних провайдерів – ТВ-операторів, виробників преміум-контенту та ін.
Подібно до використання хорошого платного ТВ-пакету, користувач може дивитися відео по-різному: у режимі мовлення, на замовлення, сплачуючи одноразово або за передплатою. Йому доступні і скачування контенту на пристрій для перегляду офлайн та безкоштовні пропозиції.
Показ відео може здійснюватися на екрані комп’ютера, мобільного телефону, iPad. А через ігрову консоль, Blu-ray програвач, STB-приставку – на екрані телевізора. Це дозволяє дивитися відео з використанням одного аккаунту в будь-якому місці і в будь-який час. Користувач може налаштувати індивідуальне програмування і створити особистий портал для отримання відео.
При всій розмаїтості можливостей, витрати користувачів OTT будуть співмірні з «середнім чеком» у звичайного оператора платного ТБ. При цьому конкуренція між виробниками контенту очевидно призведе до зниження вартості послуг. Можливі невеликі додаткові витрати на STB для підключення сервісу до телевізора.

Без сумнівів, майбутнє телебачення в мережі інтернет.