Middleware LevTv

Пропонуємо Вашій увазі власне рішення LevTv для надання інтерактивних мультимедійних цифрових послуг на екрані телевізора!
Інтернет, електронна пошта, відео на замовлення (Video on Demand), ip-радіо (ip-radio), цифрове телебачення (IPTV) з електронною програмою передач (EPG), біллінг, а також інші послуги, доступні прямо з телеекрану з використанням пульту дистанційного управління і бездротової клавіатури. Все це доступно з допомогою єдиного web-інтерфейсу керування наданими послугами – middleware.
Сервером можна керувати з виділеного робочого місця адміністратора або дистанційно з будь-якого мережевого комп’ютера через web-інтерфейс.
Програмно-апаратний комплекс «LevTv» призначений для телекомунікаційних операторів і санаторно-готельних закладів.

Функції та можливості системи
Пропонований програмно-апаратний комплекс забезпечує наступну функціональність:

  • Надання послуг інтерактивного телебачення IPTV з електронною програмою передач (EPG);
  • Надання послуг Video-on-Demand (VoD);
  • Надання послуг ip-radio;
  • Об’єднання відеофільмів у категорії і формування різної цінової політики для кожного фільму;
  • Можливість замовлення фільмів;
  • Надання послуг near Video-on-Demand (nVoD або “віртуальний кінозал”);
  • Надання послуг доступу до мережі Internet;
  • Надання інформації про послуги, спожиті клієнтами.

Надання послуг IPTV
Для надання клієнтам послуг IPTV використовується ресівер-декриптор, який виконує прийом відеопотоку (наприклад, із супутникової антени), перекодування його у формат MPEG-2 і трансляцію в мережу по IP-Multicast.
Потім формується тариф IPTV. Вказується пакет каналів і його ціна. Також може бути вказаний додатковий пакет каналів, при цьому задається кількість каналів, яку можна підключити до основного пакету та вказуються додаткові канали. І, врешті-решт, призначається певна ціна (за місяць використання).
Після цього клієнт може підписуватися на пакет каналів, використовуючи абонентський інтерфейс. Після підписки клієнт зможе переглянути доступні телеканали (реалізований захист від дітей).
Кожен канал має свій рівень доступу: наприклад, для загальнодоступних каналів він найнижчий, а для каналів еротичного змісту і т.п. – найвищий. За замовчуванням клієнтові присвоюється нижчий рівень доступу, який дозволяє дивитися тільки загальнодоступні канали. Якщо присвоєний клієнту рівень доступу, менший, ніж рівень доступу, необхідний для перегляду каналу, то канал не відображається. Перемикання рівня доступу здійснюється лише після введення PIN-коду.

Надання послуг “відео на замовлення” (VoD)
Для надання клієнтам послуг VoD використовуються сервери, на які реєструються фільми.
Сервери VoD і фільми реєструються в Системі, після чого фільми об’єднуються в категорії. Наприклад, фільми можуть бути згруповані за жанрами: “Бойовики”, “Комедії” і т.д. На кожен фільм може встановлюватися індивідуальна ціна.
Після покупки клієнт може здійснювати перегляд фільму необмежену кількість разів протягом часу, на який представлено цей фільм (наприклад, 24 години).
Кожен фільм має свій рівень доступу: наприклад, для сімейних фільмів він найнижчий, а для фільмів еротичного змісту і т.п. – найвищий. За замовчуванням клієнту надається низький рівень доступу. Якщо рівень доступу, присвоєний клієнту, менший за рівень доступу, необхідний для перегляду фільму, то інформація про фільм, безпосередньо фільм і трейлер не відображаються. Перемикання рівня доступу відбувається тільки після введення PIN-коду.

Інтеграція з зовнішніми OSS / BSS системами
Рішення буде інтегровано з зовнішніми OSS / BSS системами: бухгалтерськими системами, системами фінансового обліку, білінговими системами і т.д.
При інтеграції в зовнішній системі виконується налаштування конфігурації Системи (параметрів авторизації і тарифікації послуг), а також реєстрація клієнтів, рахунків, приставок, поповнення балансу.
У Системі відбувається тарифікація послуг, а потім розвантаження інформації про спожиті послуги, на підставі яких у зовнішній системі можуть бути сформовані звіти, рахунки на оплату та ін.

Можливість доопрацювання системи

Рішення може бути адаптоване під замовника. Крім можливостей по інтеграції пропонується гнучкий механізм доробки клієнтського порталу. Може бути зроблена доробка трьох видів: поверхнева, глибока і розширена. При поверхневій доробці змінюється тільки зовнішній вигляд порталу. У другому випадку може бути зроблена модифікація існуючих сторінок. В останньому випадку можлива кардинальна зміна схеми навігації та надання даних, додана нова функціональність.

Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю!