Операторам/провайдерам

Пропронуємо інноваційне рішення LevTv для операторів зв’язку і провайдерів Інтернет.
Досвід останніх років показує, що в галузі телекомунікацій оператори зв’язку, які раніше працювали у вузьких сегментах ринку послуг зв’язку, значно розширили набір послуг на основі власної мережі за останні роки, при цьому стрімко зростає роль “внутрімережевого” контенту й об’єднання “комунікаційних” і ” контентних “послуг.
Операторам широкосмугових мереж пропонується рішення для організації нових послуг – надання цифрового телебачення (IPTV) і “відео на замовлення” (VoD) в реальному часі.
IPTV (Internet Protocol Television) – це система надання абонентам послуг цифрового телебачення, а також супутніх розважальних сервісів, які передаються через широкосмугову мережу за допомогою IP-протоколу прямо до ТВ-приймача.
На відміну від традиційної моделі “мовлення”, коли однаковий контент доставляється всім абонентам, причому трансляція йде незалежно від того, дивиться її хто-небудь чи ні, контент у рамках моделі IP-телебачення доставляється конкретному користувачеві або групі користувачів строго по їх замовленню.
Переваги IPTV полягають в інтерактивності, яка дає можливість керувати контентом (пауза, перемотування і т. д.). В IPTV відсутні такі проблеми аналогового телебачення, як перешкоди, відбиття сигналу та ін. Висока цифрова якість зображення та звуку роблять IPTV дуже привабливою послугою.

Middleware дозволяє оператору отримати:

  • Контроль за наданим контентом (EPG, створення пакетів програм та ін)
  • Управління користувачами (авторизація і біллінг)
  • Користувацький графічний інтерфейс на екрані ТБ
  • Управління сервісами VOD і NVOD
  • Впровадження власних програм (інформаційні і комерційні послуги) і т.д.

Рішення IPTV дозволить операторам значно збільшити власні клієнтські бази за допомогою впровадження послуг IP-телебачення, забезпечити зростання доходів в цілому, зберегти і збільшити базу “провідних” користувачів в умовах приходу на ринок бездротових технологій.