VOD Сервер

Пропонуємо програмне рішення для надання послуг відео за запитом (VoD) – LevTVoD.

Cервер LevTVoD – це головний елемент рішення LevTv, який використовується для створення та впровадження VoD послуг. Спроектовано сервер LevTVoD для запису і передачі великої кількості одночасних потоків, які повністю відповідають міжнародним стандартам і сумісні з більшістю IP STB. Передачу відеоконтенту можна організувати двома шляхами:
1. VoD – відео за запитом. VoD – дуже цікава для користувачів послуга, хто ж не має аналогів в інших мережах цифрового телебачення. Сервіс VoD надає користувачам можливість перегляду відеоконтенту, що зберігається на сервері оператора, в будь-який зручний для абонента час. Абонент через абонентський приймач (Set-top-Box) отримує доступ до системи Middleware, яка забезпечує зручний пошук контенту за жанрами. У режимі відтворення фільму абоненту доступні додаткові функції управління поточною трансляцією: «пауза», «зупинка» перегляду і можливість продовжити перегляд, «перемотування» вперед або назад.
2. nVoD – «віртуальний кінозал», «карусельне відео» або відео за розкладом. Послуга nVoD здійснюється при передачі каналів за заздалегідь складеним розкладом, тобто в чітко визначений час. Але в цьому режимі послуги управління контентом такі, як «пауза», «перемотування» і «зупинка» будуть недоступні.
Для реалізації послуг VoD на платформі оператора встановлюється відеосервер (VOD сервер), де і розміщує спеціально підготовлений відеоконтент. Контент закодований у форматі MPEG TS передається в потоці IP в режимі unicast. Управління відеоконтентом забезпечує програмна частина рішення Middleware LevTv.

Сервер LevTVoD підтримує широко відомий формат AVC / H.264, що дає можливість оптимізувати зберігання даних і завдяки цьому надавати відео найвищої якості. LevTv VoD сервер забезпечує надання таких популярних послуг як: відео за запитом (Video On Demand) і відео за розкладом (Near Video-on-Demand), а також дозволяє керувати мовленням по протоколу RTSP ( «старт», «пауза», «стоп »,« перемотування »і т.д.) і легко інтегрується з будь-яким цифровим відеоустаткуванням.
Важливою особливістю, яка робить рішення LevTVoD більш економічним, є той факт, що послуги Near Video-on-Demand реалізуються самим сервером, а не окремим проміжним програмним забезпеченням (middleware).
Система LevTVoD може бути інтегрована з додатками інших розробників. Вона розроблена як відкрита система, що має стандартизовані інтерфейси і формати.